Uvex ULTRA, kaciga skijaška, bela

14.959,20Rsd 18.699,00Rsd
14.959,20Rsd 18.699,00Rsd
i

Bavarski brend proizvodi Uvex zaštitnu opremu od 1926. godine. Većina njihovih proizvoda proizvodi se u Nemačkoj ili Evropi. Ponosni su na činjenicu da je to porodični biznis u kojem četvrta generacija posluje danas. Uvex biciklističke kacige i biciklističke naočare kombinuju modernu tehnologiju i izuzetan dizajn. Savršeno su zaštićeni od spoljnih elemenata i udobni su za nošenje. Uvex uzbuđuje one koji žele prvoklasni, beskompromisni kvalitet sa inovativnim pristupima i smelim dizajnom. Sami kontrolišu čitav proizvodni proces i iz tog razloga mogu pružiti zaista izuzetne proizvode.

Zatvoreno

Uvex ULTRA, kaciga skijaška, bela

14.959,20Rsd 18.699,00Rsd
14.959,20Rsd 18.699,00Rsd
S566248
Tabela veličina
Zalihe u prodavnicama
Besplatna dostava

Kliknite ovde za informaciju o promeni cene.

Ostavite nam Vaš mejl i obavestićemo Vas o promeni cene.

Bićete obavešteni o promeni cene.

Uvex Ultra

Kaciga za skijanje

Uvex Ultra je skijaška kaciga koja vam pruža eleganciju i bezbednost u jednom, a sve zahvaljujući hibridnoj tehnologiji proizvodnje. Izrađena je po Hardshell tehnologiji spolja i In-Mould tehnologiji iznutra. Takođe, kacigu odlikuje i izuzetna prilagodljivost vašem obliku glave, kao i prozračnost.
  • Hibridna tehnologija (In-Mould unutar kacige i Hardshell tehnologija spolja)
  • Ispunjava standarde: EN 1077: 2007 B
  • 3 veličine
  • IAS tehnologija podešavanja obima
  • FAS kaiš za bradu
  • Sistem otvaranja jednom rukom
  • Fleksibilni ventilacioni sistem
  • Postava koja se može ukloniti
  • Pin za skijaške naočare
  • Težina oko 350 g

Tehnologije korišćene u Uvex Ultra

Hybrid technology

Hybrid technology je napredna tehnologija koja povezuje izdržljivi hardshell spoljašnji deo kacige sa donjim delom koji je napravljen u Inmould tehnologiji i kombinuje ih sa unutrašnjom EPS školjkom. Prednost ove tehnologije je što nudi dovoljno prostora za ventilacione otvore i vazdušne kanale, što omogućava odličnu ventilaciju kacige.

IAS

IAS sistem u Uvexovim kacigama omogućava prilagođavanje kacige po celoj širini. Na taj se način kaciga bolje prilagođava različitim obimima glave.

Najbolje funkcije

Laka i prozračna

Kaciga impresionira svojom izuzetno malom težinom, a u isto vreme, zahvaljujući sistemu ventilacije, kaciga je izuzetno prozračna i samim tim još udobnija.

Elegantna i sigurna

Zahvaljujući specijalnoj metodi proizvodnje, kaciga je estetski savršena i istovremeno sigurna.
Tehničke specifikacije
Najbolja upotrebaskijanje
Karakteristike
  • Ventilacija
  • Odvojiva podstava za pranje
  • Goggle strap guide
UklopivoPodešavanje veličine
Tip spoljašnje oblogeHibridni oklop
Vrsta kacigeKlasična kaciga

Pročitajte naš blog

Pročitajte zanimivljive članke na našem blogu.

0 ocena

Oceni prvi ovaj proizvod

Dodajte ocenu
  • Udobnost
    neudoban udoban
  • Kvaliteta
    siromašan savršen
  • Najviše za vaš novac
    nedostojan vredi kupiti
  • Izgled
    neprivlačan atraktivan
Napiši svoje mišljenje
Kako vam se čini... Uvex ULTRA, kaciga skijaška, bela
Preporučujete li ovaj proizvod?
neudoban udoban
siromašan savršen
nedostojan vredi kupiti
neprivlačan atraktivan
Ukupna ocena
Do 300 znakova
Slanjem ocene slažete se sa našim uslovima i odredbama.

Učitavanje...